• Pomoc pre Ukrajinu

• Aj naša škola chce podať pomocnú ruku. Ak chcete pomôcť ľuďom z Ukrajiny, no neviete ako, môžete priniesť veci aj do školy. Prevezieme ich do cieľovej organizácie.

Milí žiaci. Pomôcť deťom z Ukrajiny môžete hoc len jedným keksíkom. Pre Vás je to každodenná samozrejmosť. Na druhej strane je to v týchto dňoch veľká vec.

Milí rodičia. Budeme zbierať aj: trvanlivé potraviny - konzervy, marmelády, cukrovinky, výživy pre deti, sušené mlieko, káva, čaj, cukor, olej, cestoviny, ryža, múka...., hygiena - plienky, vložky, rúška, dezinfekcia, mydlo, šampón, sprchový gél, zubné pasty, zubné kefky, krém pre detičky, pytioll, sudokrem, vlhčené obrúsky, vreckovky a toaletný papier..., oblečenie hlavne pre mamičky s deťmi, deky, vankúše, uteráky...

Veci môžete nosiť každý deň na vrátnicu školy, alebo pani učiteľke Mirke Kucikovej do kabinetu od pondelka 28.2. do štvrtka 3.3. do 17:00.

Ďakujeme.

ZŠ Bernolákova 16

•  ♥ Sviatok Sv. Valentína ♥

•  ♥ Sviatok Sv. Valentína je skvelá možnosť, ako lásku prejaviť aj krásnym slovom, skutkom.
              Dnes Amorkovia opäť navštívili našu školu, a následne porozdávali neskutočné množstvo listov a pohľadníc. Okrem toho rozdali veľa radosti a dobrú náladu. Valentínsky pozdrav dostala aj naša pani riaditeľka, množstvo iných pedagógov, tety upratovačky a skvelé kuchárky. Amorkovia, ďakujeme!
              ♥

• Valentínske prianie

• Nemáš odvahu to povedať osobne alebo len jednoducho chces vyčariť úsmev na tvári?

Využi služby Amora a poteš svoju spolužiačku / spolužiaka v podobe zaľúbeného listu

• Bezpečne na nete

• "Nie sme ľahostajní voči tomu, ak sa niekomu ubližuje. 2. FEBRUÁR je DEŇ BEZPEČNÉHO INTERNETU. Na škole sa rozprávame o tejto téme celý rok a nahlas. V týchto dňoch vyhlasuje Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v KE výtvarnú súťaž pre žiakov 2. stupňa pod názvom „Odvrátená tvár internetu“. Ak máš nápad, čo všetko číha na mladých ľudí na „nete“, hoď to na papier a môžeš vyhrať :)

Svoje práce môžu žiaci odovzdávať pani učiteľke Miriam Kucikovej do 10.2. 2022."