• Začiatok školského roka 2024/2025

• Dňa 2.9.2024 sme slávnostne otvorili nový školský rok 2024/2025.

Po krátkom kultúrnom programe sa prihovorila pani riaditeľka PaedDr. Mária Blanárová, ktorá srdečne privítala všetkých žiakov, zvlášť privítala prváčikov, ktorí sa týmto dňom začlenili do veľkej školskej rodiny. Tak isto sa prihovorila deviatakom, ktorých čaká   dôležité rozhodnutie – vybrať si strednú školu. Všetkým držíme palce, aby v tomto dôležitom kroku boli úspešní.

Na záver všetkým popriala veľa šťastia  a úspechov.

Všetkým prítomným sa prihovoril aj predseda RR Ing. Milan Števkov.

Všetkým prajeme zdravý, pokojný a úspešný školský rok.

• Nadpis